Tábor

19. 2. 2015

,,TAJEMSTVÍ HRADU SMRČNÍK

- ANEB - JAK SE STÁT RYTÍŘEM A RYTÍŘKOU“

Sbor dobrovolných hasičů Žeranovice pořádá 8 denní dětsky tábor, který tentokrát strávíme na hradu Smrčník jako rytíři.

Soustředění je určeno: pro kluky a holky do 14 let. Maximální počet dětí je 36.

Termín konání:  1.7 až 8. 7. 2017

Místo konání:

Jeseníky kousek od obce Lázně Lipová (chata Smrčník )

Webové stránky: www.smrcnik.rychleby.cz

Cena soustředění: 2800Kč pro registrované členy SDH. Pro ostatní je cena 3000Kč. V ceně je zahrnuto vše: ubytování, doprava, strava 5x denně, pitný režim, výlety, bohatý dobrodružný program, odměny, materiál na hry a soutěže.

POZOR storno poplatek:

odhlášení 20 dni před odjezdem – 20%

odhlášení 10 dni před odjezdem – 40%

odhlášení méně než 10 dní před odjezdem – 80%

Storno poplatek se odečítá z ceny soustředění

V případě vážné nenadále situace je možná osobní domluva na výši storno poplatku.

Odjezd: V sobotu 1. července v 11:00 hod. ze Žeranovic (odjezd autobusem z parkoviště pod zámkem). Návrat v sobotu 8. července okolo 14 hodiny. opět do Žeranovic. ( přesné odjezdy budou včas upřesněny).

Pořadatel: Sbor dobrovolných hasičů Žeranovice

Hlavní vedoucí:         František Konečný    Tel: 732 176223

Jana Janečková         Tel: 604 981 232

Pomocní vedoucí:                  Veronika Vaculová

Simona Zapletalová

Markéta Štefanovičová

Stanislav Diatka

Lékařský dohled:               Zuzana Zubíková

Kuchaři:                           Magda Charvátová

Milan Charvát

Program: Pěší túry, hry, celotýdenní soutěž, výlety ( paintball, koupaliště, různé dostupné atrakce v okolí), stezka odvahy, táboráky … Program se bude upravovat dle aktuálních potřeb.

Přihlášení na tábor:

Vyplněnou přihlášku je potřeba odevzdat nejpozději do konce dubna. Ato v Lechoticích Markétě Štefanovičové, nebo v Žeranovicích Františkovi Konečnému. To samé platí i v případě platby.

Platbu je potřeba provést do konce května, je možno ji rozdělit i na splátky. Pokud nebude částka včas uhrazená, je přihláška neplatná a dítě se soustředění neúčastní.

Platbu je možno provést pouze HOTOVĚ ! a to do konce května!!!

Podrobnější informace na tel: 732176223 František Konečný nebo na e-mail: sdhzeranovice@seznam.cz,

Seznam věcí s sebou

Potřebné: !!

-          hrnek nerozbitný a podepsaný ( hrnek- bude mít každý svůj u barelu se šťávou)

-         Pláštěnka, láhev na pití a batůžek na výlety, pokrývky hlavy, pevná obuv , gumáky.

-         Sportovní oblečení, tepláky, mikiny a svetry, kraťasy, trička, spodní prádlo, plavky, ponožky.

-         Ručník a osušku, kapesníky, mýdlo, zubní pasta a kartáček, věci osobní potřeby.

-         Psací potřeby, zápisník, baterka na svícení a náhradní baterie.

Doporučené:

-         Krémy, sluneční brýle, repelent, opalovací krém.

-         Něco dobrého do kuchyně (ovoce a zelenina, kompoty, čaje, koláče…) tyto věci předat hlavnímu vedoucímu.

Nedoporučujeme: !!!!!!!!

-         Elektronika, šperky, větší obnos peněz. ( kapesné lze předat vedoucím, aby nedošlo ke ztrátě)

ZAKÁZÁNO:!!!!!!!!

Mobilní telefon, notebooky, a jiné mobilní zařízení ( možnost volání od vedoucích )

Je vhodnější zabalit věci do velkého batohu, než do cestovního kufru.

Žádáme rodiče, aby svým dětem řádně a viditelně označili všechny věci, zvláště oblečení! Za ztrátu neručíme.

Na spoustu dobrodruhů se těší SDH Žeranovice

tábor 2017 prospekt.doc