Hasičská drakiáda 11.10.2008

Již tradiční hasičská drakiáda proběhla i letos. I když první termín konání nevyšel s důvodů deště, tak jsme se nenechali odradit. Drakiáda se posunula na další víkend. To nám počasí vyšlo, až na jednu maličkost, nefoukal vítr. Ale i přes tento menší problémek jsme měli pro děti i dospělé připravené nejrůznější soutěže o krásné ceny. Samozřejmě nechyběla soutěž o nejhezčího vlastnoručně dělaného draka. Draci se registrovali hned při příchodu a každý zaregistrovaný drak dostal své startovní číslo a malé občerstvení. Občerstvení nechybělo i pro rodiče a dříve narozené občany. Celou akci jsme ukončili až za tmy a můžu říct, že někteří tatínci né že pouštěli draky, ale někteří je i dokonce chytali. Ale vše s mírou. Návštěvnost této akce rok od roku roste a to je pro nás odměnou a motorem do dalších akcí. A proto nyní se těším na příští rok a další drakiádu.

Měsíc: 11934