Noční závody Ludslavice 23.5.2008

Aby měli mladí hasiči i nějakou změnu tak jsme navštívili noční závody mladých hasičů v Ludslavicích. Závody začínali o půl deváté večer. Nočních závodů jsme se zúčastnili poprvé, a byli jsme zvědaví jak se bude závodit. Pokud máte zvládnout útok ve tmě musíte mít velice dobře sehrané družstvo, které drží při sobě . V závodech jsme nasadili jedno družstvo mladších hasičů a družstvo starších hasičů. Jako první šli na start mladší hasiči. Ti však nesplnili útok i přesto, že se jim podařilo shodit terče ale ve tmě překročili nástřikovou čáru a to je chyba. Starším hasičům se útok povedl a dokonce měli lepší čas jak na tréninku . Oba terče se jim podařilo shodit a na nástřikovou čáru si dali pozor, tím útok splnili.Po absolvování obou útoků jsme se šli posilnit nějakým jídlem. Někteří si dali hranolky jiní párek v rohlíku. Domů jsme se vrátili o půl dvanácté. A věřím že všichni usnuli ihned po té co zalehli do postele. Závody byly náročné, jak fyzicky, tak i psychicky. Mladým hasičům se noční závody líbili, že mohli být v noci dlouho venku a je to pro ně nová zajímavá zkušenost.