Závody Kyselovice 2008

Dne 19.4.2008 jsme se zúčastnili hasičských závodů v Kyselovicích.V závodech jsme nasadili celkem tři družstva . Jedno mladší družstvo, což jsou děti do jedenácti let, a dvě družstva starších, což je od jedenácti do patnácti let. Závodilo se ve dvou disciplínách ,štafeta 4x60M a ve štafetě požárních dvojic. Družstvo mladších, které jsme složili převážně z nových členů ,si v obou štafetách počínalo na jedničku . Přesto to nestačilo na první místa ,ale to vůbec nevadí .Družstvo starších na tom bylo obdobně ,přestože neudělali ani jednu chybičku , ale ve velké konkurenci se taktéž nedostali na,, takzvanou bednu °°. Mladší hasiči skončili na 9 místě a starší skončili na 20 a 22 místě. A i přesto , že jsme nevyhráli chci dětem poděkovat pro jejich snahu a píli a hlavně za jejich nasazení při závodech. A přeji si ,aby se jim i nadále dařilo, a především ctili heslo - není důležité vyhrát ale zúčastnit se.