Celoroční hra plamen 17.5.2008

Naši mladí hasiči se již několik let se zúčastňují celoroční hry Plamen. O co se vlastně jedná? Jde o činnost zboru a po celí rok .Jsou dvě kola jarní a podzimní. Hasiči plní nejrůznější úkoly, štafety, přespolní běh a další. Dne 17.5.2008 jsme se zúčastnili jarního kola . Pro děti byly připraveny celkem tři štafety a jeden požární útok.Naši mladí hasiči štafety zvládli kromě drobných chybiček na jedničku. Po odběhnutí všech štafet jsme se šli posilnit svačinou a nějakou tou sladkou odměnou. Po svačině nás ještě čekal požární útok . Ale museli jsme čekat přibližně dvě hodinky, než jsme se dostali na řadu. Závodů se účastnilo okolo 40. Družstev, jak v mladších, tak i ve starších hasičích. Nakonec však na nás přišla řada a my jsme si začali připravovat základnu.Přípravu jsme stihli ve stanoveném čase, tudíž jsme mohli jít na start. Po výstřelu ze startovní pistole jsme všichni vyběhli k základně. Vše jsme velice rychle zapojili a utíkali k terčům . Povedlo se nám terče shodit a tím útok splnit. Nakonec jsme se umístili na 22 místě . Ale jak jsme se již zmínili, do této soutěže plamen se započítává celoroční činnost a dokonce i vedení kroniky. Takže si myslím, že celkové umístění je pěkné.