Vodění medvěda 2008

Vodění medvěda

Mezi naši činnost patří již několik desítek let vodění medvěda.V letošním roce se i přes nepříznivé počasí sešla spousta účastníků . Celkem se nás sešlo dvaačtyřicet členů, ale i nečlenů v různých maskách. Vše se uskutečnilo 2. února. Sešli jsme se v sobotu na hasičské zbrojnici, kde jsme se převlékli a nalíčili do nejrůznějších masek. Vyšli jsme okolo desáté hodiny.  Škoda, že nám začalo pršet. Spoustě lidem to pokazilo náladu a mnoho kostýmů se rozmočilo. I přesto všechno jsme došli až do konce. Poté co jsme obešli vesnici, tak jsme zajeli na Bednárnu, která neodmyslitelně patří k Žeranovicím. Od tud  jsme se vrátili okolo 19. hodiny . Letošní rok se myslím povedl, jelikož  se spousta lidí snažila, aby jste si vodění medvěda užili i vy. Také bych chtěl poděkovat všem co nám přispěli jak dílem, tak i nějakou tou odměnou.