Výroční schůze 13.12.2008

Ke konci roku, tak jako i okolní sbory tak i my jsme uspořádaly výroční schůzi, kde jsme zhodnotili náš celý uplynulý rok. Letos poprvé jsme tuto schůzi uspořádali na zámku ve velkém sále ,kde se nás sešlo něco okolo sedmdesáti včetně naší mládeže. Naše mládež si pro nás připravila krásné vystoupení a tím naši celou schůzi zpestřila. Dále se již schůze řídila předem určenými body, jako je plán činnosti, revizní zpráva a zpráva o činnosti za rok 2008. Samozřejmě i mladí hasiči si připravili svou zprávu činnosti a také si určili plán činnosti na rok 2009.Mezi již tradiční bod patří i odměňování mládeže kde jsme dětem rozdali nové čepice a také jsme doplnili chybějící dresy pro nejmenší hasiče. Výroční schůzi jsme po rozsáhlé debatě ukončili pohoštěním v podobě guláše. Celá výroční schůze se vydařila na jedničku a tím jsme ukončili celý rok 2008.