Závody starších pánů v Sazovicích

I naši dříve narození členové se chtějí bavit a zažít trochu toho vzrušení při závodech. A proto se již několikátý rok účastní závodů v Sazovicích, které jsou určené pro starší nedšené hasiče. Závodí se v požárním útoku a ve štafetě 4x100 metru překážek, ale nestandardních. Štafeta obnáší proskakování oknem, přenesení hasícího přístroje, odsunutí dřevěné klády a nakonec nejrychlejší vypití piva. Po štafetě následuje požární útok. Závodu se účastnilo pět družstev. My jsme bohužel skončili poslední, ale to vůbec nevadí. Užili jsme si spoustu srandy a popovídali jsme si u dobrého pivečka. A hlavně jsme opět trošku utužili kolektiv a přátelství s okolními sbory a to je důležitější než vyhrávat. Za staré pány již nyní můžu říct, že se již teď těší na další závody.